SDU Official Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

prosvpikh protash thn gnvmh sou

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

prosvpikh protash thn gnvmh sou Empty prosvpikh protash thn gnvmh sou

Δημοσίευση από stefen Τρι Μάης 24, 2011 12:42 am

Παίδες
Εκανα λάθος. Στην πραγματικότητα έκανα παραπάνω από ένα. Εκανα λάθος εκτίμηση της ανοχής της κοινότητας όταν σχημάτιζα την κυβέρνηση και σαν επακόλουθο, έκανα λάθος να κηρύξω το πόλεμο στη FYROM. Οδήγησα μια κοινότητα διχασμένη σε ένα πόλεμο που ακόμα και αν τον κερδίζαμε είναι σίγουρο ότι η νίκη θα ήταν Πύρρεια. Στηρίχθηκα και συμβουλεύτηκε για αυτή την κίνηση μόνο αυτούς που είχαν τα ίδια μυαλά με ‘μένα. Ηταν λάθος και το πληρώνουμε όλοι. Οσοι τουλάχιστον είμαστε ακόμα εδώ.
Αναγνωρίζω το λάθος μου και θα προσπαθήσω να κάνω αυτό που έπρεπε από την πρώτη στιγμή, μήπως και καταφέρουμε να σώσουμε ότι μπορέσουμε.
Καλώ σε συζήτηση τους αρχηγούς των στρατιωτικών ομάδων και των κομμάτων για να μπορέσουμε να βρούμε μια λύση, αν όχι στο πρόβλημα συνεννόησης που έχουμε, τουλάχιστον για να σώσουμε οτιδήποτε μπορεί να σωθεί.
Σαν πράξη καλής θέλησης απομακρύνω από την Κυβέρνηση τον Iaswn Aristomaxo Klaziades Kassiano και θέτω κάτω από τον έλεγχο διακομματικής επιτροπής το Ταμείο του κράτους.
Τέλος η ίδια επιτροπή μπορεί να λειτουργήσει σαν σύνδεσμος συνεννόησης μεταξύ των στρατιωτικών ομάδων και της Κυβέρνησης, έτσι ώστε να μπορέσουμε μέσω του συντονισμού να πάρουμε το μέγιστο δυνατό αποτέλεσμα στις μάχες, εξοικονομώντας damage και πολεμοφόδια, τουλάχιστον όσο κρατάει η κατοχή original εδαφών μας.
Παράλληλα να γίνει προσπάθεια να ενταχθούν πολίτες στις στρατιωτικές ομάδες τις αρεσκείας τους. Το κράτος αναλαμβάνει να τροφοδοτεί με τα αναγκαία πολεμοφόδια τις ομάδες που δεν μπορούν να προμηθεύσουν από μόνες τους τα μέλη τους. Και αυτό βάσει του damage που θα δηλώνουν ότι μπορούν να κάνουν.
Οποιαδήποτε ιδέα ή αντιπρόταση που θα βελτιώνει την ισχύ της κοινότητας και το κλίμα εμπιστοσύνης μεταξύ των ομάδων, είναι καλοδεχούμενη
Ο εύκολος δρόμος είναι αυτός της παραίτησης. Ο δύσκολος αυτός που μπορεί να διορθώσει τα λάθη που έκανα. Διάλεξα τον δεύτερο. Ελπίζω να κάνετε το ίδιο.
Ο πρόεδρος της eGreece
Archoss

Αυτό είναι το κείμενο που θα έγραφα αν ήμουν ο stefen και μ’ έλεγαν Archoss. Αυτό το κείμενο είναι μια τελείως προσωπική πρωτοβουλία και δεν δεσμεύει με κανένα τρόπο ούτε το κόμμα μου, ούτε πολύ περισσότερο την στρατιωτική μου ομάδα. Ξέρω ότι πολλοί και από τις δύο πλευρές θα έχουν αντιρρήσεις. Ξέρω ότι το πιο πιθανόν να μην αλλάξει τίποτα. Είπα όμως να κάνω μια προσπάθεια. Πολύ πιθανόν την τελευταία


stefen
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

prosvpikh protash thn gnvmh sou Empty Απ: prosvpikh protash thn gnvmh sou

Δημοσίευση από LightRevolver Τρι Μάης 24, 2011 2:00 am

se duo shmeia xolainei:

1. Σαν πράξη καλής θέλησης απομακρύνω από την Κυβέρνηση τον Iaswn Aristomaxo Klaziades Kassiano και θέτω κάτω από τον έλεγχο διακομματικής επιτροπής το Ταμείο του κράτους.

2. Το κράτος αναλαμβάνει να τροφοδοτεί με τα αναγκαία πολεμοφόδια τις ομάδες που δεν μπορούν να προμηθεύσουν από μόνες τους τα μέλη τους.
LightRevolver
LightRevolver
Ο Καρατζαφέρης φταίει!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 1371
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

http://www.estros.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

prosvpikh protash thn gnvmh sou Empty Απ: prosvpikh protash thn gnvmh sou

Δημοσίευση από BDD_7 Τρι Μάης 24, 2011 2:32 am

stefen έγραψε:
Σαν πράξη καλής θέλησης απομακρύνω από την Κυβέρνηση τον Iaswn Aristomaxo Klaziades Kassiano και θέτω κάτω από τον έλεγχο διακομματικής επιτροπής το Ταμείο του κράτους.

Γιατί οι συγκεκριμένοι;



Αποκλείεται να παραδεχτεί με τέτοιο τρόπο την ήττα του. Θα κατηγορήσει τους συμμάχους, τη Libertad και αυτούς που βάραγαν στα RW.

Παράλληλα,θα αποθεώσει τα gold του ScymeX,την ONE,τη μεγάλη δύναμη της FYROM.

Στην Ελλάδα ζούμε. Και χειρότερα, στην η-Ελλάδα

Τελείως προσωπική άποψη και φιλικα πάντα stefen Very Happy
BDD_7
BDD_7
«Διαμάντια» και ρουμπίνια, θα σου φέρω...

Αριθμός μηνυμάτων : 68

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

prosvpikh protash thn gnvmh sou Empty Απ: prosvpikh protash thn gnvmh sou

Δημοσίευση από John TG Τρι Μάης 24, 2011 10:46 am

H e-Greece vrwmaei toso poly pou oute me Xlwrinh Klinex den katharizei!
John TG
John TG
Κατά βάθος, «αγαπάω» την κλίκα...

Αριθμός μηνυμάτων : 1107
Τόπος : Somewhere in Israel

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης