SDU Official Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

5 μέρες κοσκινήσαμε... Θα ζυμώσουμε τώρα;

+10
vags
Crazy Ivann
Vasileon
mixalis35
ComradeC
Hugo_John
The_Clairvoyant
Nick.A
pavl0s1908
spyskam
14 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

5 μέρες κοσκινήσαμε... Θα ζυμώσουμε τώρα; - Σελίδα 2 Empty Απ: 5 μέρες κοσκινήσαμε... Θα ζυμώσουμε τώρα;

Δημοσίευση από Vasileon Τετ Σεπ 29, 2010 10:54 pm

To ότι εμείς στηρίξαμε με όλες μας τις δυνάμεις τον Σπύρο παίζει κανα ρόλο? Λέω εγώ τώρα..Και δεν το μετανιώνω γιατί ήταν ένα άτομο που το άξιζε και με το παραπάνω.. Ακόμα και το ότι σας δώσαμε 2 ψήφους σε τ5 στις βουλευτικές εκλογές ήταν μια ΕΜΠΡΑΚΤΗ στήριξη και κίνηση καλής θέλησης από το sdu.

Αλλά τον άλλο μήνα,να μην κατεβάζει το LSP υποψήφιο πρόεδρο και αντί να στηρίξετε έτσι για ανταπόδοση τον ελφ, προκλητικά και φανερά στηρίζετε zervakus ή πάτε στο εξωτερικό. Τι να υποθέσουμε spy? Ότι μας υπολογίζετε σαν συμμάχους? Εγώ έμπρακτα δεν έχω δει στήριξη κάπου.

Η μόνη κίνηση καλής θέλησης που έχω δει ήταν που δημιουργήθηκε αυτή η πρωτοβουλία στο φόρουμ μας κι εκτιμώ προσωπικά spy και το χρόνο σου και τη διάθεση που δείχνεις..

Vasileon
Vasileon
Ruby Member

Αριθμός μηνυμάτων : 691
Τόπος : Kρήτη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

5 μέρες κοσκινήσαμε... Θα ζυμώσουμε τώρα; - Σελίδα 2 Empty Απ: 5 μέρες κοσκινήσαμε... Θα ζυμώσουμε τώρα;

Δημοσίευση από LightRevolver Τετ Σεπ 29, 2010 11:13 pm

@Spy: Προσωπικά περιμένω από το LSP μια επίσημη πρόταση που να μας καλεί για συνεννόηση!! Ούτε ανακοινώσεις, ούτε υποσχέσεις, ούτε την καλή σου θέληση! Κάτι μικρό που να δείχνει πως πήρατε την απόφαση από την βάση σας και θέλετε να συμπορευτούμε!

Το SDU είναι η βάση του και μην προεξοφλείς τίποτα... άσχετα από λάθος χειρισμούς και πέρα από προσωπικές κόντρες ΚΑΙ μόνο κοιτώντας τις έμπρακτες αποδείξεις, διαπιστώνω πως το SDU, όσο "κακομαθημένο και αλαζονικό" και αν είναι, ξέρει να προσφέρει βοήθεια και να κρατά το λόγο του! Πάνω σε αυτό δεν νομίζω να έχετε παράπονο...

Σε γενικές γραμμές η ανάλυση που κάνεις παραπάνω με απογοητεύει... μάλλον μιλάει το κρασί Razz
LightRevolver
LightRevolver
Ο Καρατζαφέρης φταίει!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 1371
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

http://www.estros.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

5 μέρες κοσκινήσαμε... Θα ζυμώσουμε τώρα; - Σελίδα 2 Empty Απ: 5 μέρες κοσκινήσαμε... Θα ζυμώσουμε τώρα;

Δημοσίευση από mixalis35 Πεμ Σεπ 30, 2010 2:17 am

Τη σύνδεση Μιχάλη (εμού δηλ) και του ΓΑΠ μόνο ως τιμή μπορώ να την εκλάβω spy αλλά φαντάζομαι πως η πρόθεση σου ήταν άλλη. Δεν πειράζει κι άλλοι σύντροφοι σου από το LSP έριξαν βέλη τους προς τα μένα!!! Δεν με πειράζει.
Απλά θα τονίσω πως παραμένω υπέρμαχος μια συνεργασίας μεταξύ μας (SDU - LSP) όταν και αν αποφασίσετε να αφήσετε (ως κόμμα εννοώ) τiς ηγεμονικές συμπεριφορές και μαζέψετε τους τραμπούκους που δυστυχώς υπάρχουν στο LSP. (To τονίζω πως αναφέρομαι σε πρόσωπα, που δυστυχώς αλλοιώνουν την εικόνα σας και όχι για το σύνολο του κόμματος σας).
mixalis35
mixalis35
Sapphire Member

Αριθμός μηνυμάτων : 643
Τόπος : Athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

5 μέρες κοσκινήσαμε... Θα ζυμώσουμε τώρα; - Σελίδα 2 Empty Απ: 5 μέρες κοσκινήσαμε... Θα ζυμώσουμε τώρα;

Δημοσίευση από Llopart Παρ Οκτ 01, 2010 7:13 am

Σύντροφοι, διάθεση για συνεργασία φαίνεται να υπάρχει.
Spyskam πόσταρε τη κριτική σου στο πρόγραμμα νεκοντ και πόσταρε και τι προτείνεις εσύ ώστε να συζητηθεί με το sdu. Πες και στο ΕΣΚ να κρίνει το πρόγραμμά σου και συγκρίνετε μετά που συμφωνούν και που όχι οι δυο βάσεις.
Llopart
Llopart
New Member

Αριθμός μηνυμάτων : 7

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης